rahatsız eden filmler dendiğinde film adı değil yönetmen söylemek daha doğru bana kalırsa. bu noktada benim favori üçlüm park chan wook, haneke ve lars von trier. özellikle bu üç yönetmeni seçtim çünkü park chan wook hariç diğer iki yönetmenin filmlerinde neredeyse hiç kan sahnesi yok. mesela haneke. bu adamın kadrajın başına "bi film yapayım da yay gibi gerilsinler, haftalarca akıllarında kalayım, sıfır kan sahnesiyle midelerini bulandırayım" diye düşünerek geçtiğine eminim. ya da lars von trier. o nemfomani serisini çekerken hiç mi midesi ağzına gelmedi diye merak etmişimdir hep. tabi bu isimlerin her biri için ayrı başlık açılır, onu da yaparım. uzun lafın kısası filmin rahatsız etmesi için silaha, kana gerek yok. ben yine de ufak bi öneri vereyim

- oldboy
- funny games
- nemfomani
çok güzel öneriler gelmiş valla, ben bayıldım şahsen. bir film ekleyeyim ben de. izlemeyi düşünenler için baştan uyarayım, bu film ciddi mide bulandırır. porno sektörü hakkında çarpıcı gerçekleri açıkça yüze vuran, sırp yapımı bir filmdir kendileri.

- a sırpski film
anasını satayım foruma bak. önerilere bak. yemin ederim cennete düşmüş gibi hissediyorum en son ne zaman böyle bir yer gördüm bilmiyorum. şu güzel önerilere benim de bir katkım olsun.

- sodom'un 120 günü
foruma bak şampiyonlar ligi gibi. aranıza çok klişe olacak fakat alfred hitchcock ile dahil olmak isterim. norman bates karakteriyle sinema tarihine yön veren alfred hitchcock benim için korku sinemasının tanrısıdır.

alfred hitchcock - psycho
kolpaçinoda güzel bir vibe yakalamış olsa da oyumu bütün aydemir akbaş filmlerinden yana kullanıyorum